Unidade de control NMS2001-I
Descrición curta:
Tipo de detector:Detector de calor lineal con temperatura de alarma fixa
Voltaxe de funcionamento:CC24V
Rango de tensión permitido:CC 20 V - CC 28 V
Corrente de espera≤60mA
Corrente de alarma≤80 mA
Reinicio de alarma:Reinicio da desconexión
Indicación de estado:
1. Fonte de alimentación estable: o indicador verde parpadea (frecuencia de aproximadamente 1 Hz)
2. Funcionamento normal: o indicador verde acéndese constantemente.
3. Alarma de incendios a temperatura fixa: o indicador vermello acéndese constantemente
4. Fallo: o indicador amarelo acende constantemente
Ambiente operativo:
1. Temperatura: – 10 °C – +50 °C
2. Humidade relativa ≤95%, sen condensación
3. Clase de protección da carcasa exterior: IP66
Detalle do produto
O NMS2001-I pode monitorizar a alarma de incendio, os circuítos abertos e os curtocircuítos da área detectada de forma constante e continua, e indicar todos os datos no indicador luminoso. O NMS2001-I restablecerase despois de apagalo e acendelo, debido á súa función de bloqueo da alarma de incendio. En consecuencia, a función de alarma de fallo pódese restablecer automaticamente despois da eliminación do fallo. O NMS2001-I funciona con CC de 24 V, polo que se debe prestar atención á capacidade de alimentación e ao cable de alimentación.
Características do NMS2001-I
♦ Carcasa de plástico:Resistencia química, resistencia ao envellecemento e resistencia aos impactos;
♦ Clasificación IP: IP66
♦ Con LCD, pódese mostrar diversa información alarmante
Perfil de forma e instrucións de conexión de NMS2001-I:
Gráfico 1 Perfil de forma de NMS2001-I
Instrucións de instalación
21323
Táboa 2 Conexión de terminais na unidade de control
DL1,DL2: Fonte de alimentación de 24 V CC,conexión non polar